Šahovsku godinu šahisti završili međusobnim duelima na šahovskim pločama. Raduje vrlo raznolik sastav učenika koji polaze šahovsku grupu - od onih najmlađih - učenika prvog razreda do najstarijih - učenika sedmog razreda, što je dobra garancija budućnosti šaha u našoj školi. Grupu je tijekom godine vodio vanjski suradnik škole Igor Matejak te naš učitelj Informatike Kristijan Stručić. Po završetku turnira svim sudionicima su podijeljene diplome, a najuspješniji mladi šahisti - Denis Klimpak, Eugen Hulec i Matija Adamić su primili i medalje
